Shiayan Logo
خواهر امام موسی صدر:
» مقامات جدید لیبی درباره پرونده امام موسی صدر همکاری نمی کنند
چهارشنبه 24 جولای 2013
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیار شما به این مطلب:

خواهر امام موسی صدر در مراسم افطاری در شهر صور از عدم همکاری سازنده مقامات جدید لیبی درباره روشن شدن سرنوشت امام موسی صدر انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شیعیان به نقل از ابنا، رباب صدر خواهر امام موسی صدر در مراسم افطاری در مرکز موسسات موسی در شهر صور لبنان گفت: موسسات صدر یکی از موسساتی است که هدفش ایجاد زندگی بهتر برای نسل جوان و مستضعفان است.

7829023خواهر امام موسی صدر بیان کرد: ما از سطح همکاری مقامات کنونی لیبی در موضوع امام موسی صدر راضی نیستیم هر چند که ما شرایط دشوار آنها را درک می کنیم.

رباب صدر افزود: سهل انگاری ها و نادیده گرفتن خواسته های طرف رسمی لبنانی غیر قابل توجیه است.مقامات لیبیایی وعده های فراوانی داده اند اما به آن عمل نکرده اند.

وی افزود: مقامات لیبی گام مهمی در حل موضوع امام موسی صدر برنداشته اند.

خواهر امام موسی صدر خطاب به مسئولان و ملت لیبی گفت: درهای همکاری را بگشایید زیرا امام موسی صدر در لیبی ربوده شده است.بنابر این طبیعی است که در راستای آزادی آنها مشارکت کنیم و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

خاطرنشان می شود امام موسی صدر در ۳ شهریور سال ۱۳۵۷ و در آخرین مرحله از سفر دوره‌ای خود به کشورهای عربی، بنا بر دعوت رسمی معمر قذافی وارد لیبی شد و در روز ۹ شهریور ربوده شد.

دستگاههای قضایی دولتهای لبنان و ایتالیا و همچنین تحقیقات انجام شده از سوی واتیکان، ادعای رژیم لیبی مبنی بر خروج صدر از آن کشور و ورود او به رم را رسماً تکذیب کردند. مجموعه اطلاعات آشکار و پنهانی که طی دو دهه پیش بدست آمده، تماماً گواه آنند که موسی صدر هرگز خاک لیبی را ترک نکرده است.

جهت دریافت مطالب روزانه سایت شیعیان در خبرنامه ایمیلی عضو شوید. برای عضویت (رایگان) اینجا کلیک کنید.

نظر شما


عضویت در خبرنامه سایت
بعد از عضویت ایمیلتان را چک کنید و بر روی لینک فعال‌سازی کلیک کنید تا عضویت شما کامل شود.
جدیدترین مطالب
پربازدیدها
Shiayan Logoتبلیغ شما در سایت شیعیان
امام خمینی
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شیعیان است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.