Shiayan Logo
» ۲۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری سعودی برای ضربه زدن به شیعه!
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیار شما به این مطلب:

به گزارش خبرنگار شیعه نیوز به نقل از نهرین نت : تاجر سعودی فاش کرد : ملک عبدالله شیعیان اختصاص داده استتاجر سعودی از خانواده سدیری است به نقل از وزیر در دولت سعودیه اعلام کرد که ملک عبدالله شخصا از امیر بندر بن سلطان رئیس مجلس واز وزیر خارجه سعود الفیصل درخواست کرد که تمام سعی خود را برای رویارویی با ایران انجام دهند . و تمام اولویت های خاص با لبنان وعراق است.

این تاجر که طی سفری در انگلیس به سر می برد اذعان کرد که ملک عبدالله یک ماه قبل در اجتماع سری و حکومتی در ریاض اعلام کرد که مبلغ ۲۰ میلیارد دولار برای تایید صدام در جنگ عراق و ایران خرج کرد . و اگر این مبالغ سعودی نبود شیعیان در ۱۹۸۲ در جنگ خرمشهر بر حکم غالب می شدند . و همچنین ملک عبدالله اعتراف کرد که مبلغ ۴۰ میلیارد دلار خرج ازادی کویت از چنگ صدام نمود.

و وی تاکید کرد که مملکت سعودی اماده است ۲۵۰ میلیارد دولار هزینه برای مقابله با تسلط شیعیان بر حکومت انجام دهد ادامه داد که : سعودی در قضیه عراق در اینده نزدیک پیروز می شود . و همچنین با مسلح کردن نیروهای ارهابی و نیروهای شیعه مخالف با حکومت فعلی (ایاد علاوی) و کردهای مخالف با ضد ایران و گروهک تروریستی مجاهدین خلق و گروهکهای تروریستی بلوچستان در ایران باعث پیروزیهای نیروهای سیاسی می شود . و در واقع ملک عبدالله با این تصریحات چراغ سبزی برای شیوخ وهابیه برای فتوا برای قتل شیعیان داده است.

جهت دریافت مطالب روزانه سایت شیعیان در خبرنامه ایمیلی عضو شوید. برای عضویت (رایگان) اینجا کلیک کنید.

نظر شما


عضویت در خبرنامه سایت
بعد از عضویت ایمیلتان را چک کنید و بر روی لینک فعال‌سازی کلیک کنید تا عضویت شما کامل شود.
جدیدترین مطالب
پربازدیدها
Shiayan Logoتبلیغ شما در سایت شیعیان
امام خمینی
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شیعیان است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.